Jesteś naszym : 181648 gościem

O firmie

Zakłady Mięsne Czachorowski to firma rodzinna założona przez Hannę i Andrzeja Czachorowskich. Powstała ona w 2002 roku w Brudzeniu Dużym, od 2011 roku jej siedziba mieści się w nowo wybudowanym zakładzie w Bożewie.
Podstawą działania zakładu jest  wieloletnie doświadczenie właścicieli, którzy pracę w branży mięsnej rozpoczęli już kilkanaście lat temu. Zakład prowadzi skup żywca wieprzowego, ubój, rozbiór i przetwórstwo.

Priorytetem firmy jest produkowanie zdrowej żywności opartej na tradycyjnych recepturach, dlatego też główny nacisk kładzie się tu na dobór surowca oraz sposób jego przetworzenia. Żywiec pochodzi zatem wyłącznie od polskich dostawców, przede wszystkim jednak od okolicznych rolników, co daje gwarancję, że zakupione u nas mięso będzie najwyższej jakości.

Zakład posiada również tradycyjną wędzarnię, dzięki której ma możliwość produkowania kiełbas i wędlin, których „tradycja” to nie tylko element nazwy, ale prawdziwy smak i aromat, ten, który niegdyś gościł na staropolskich stołach.